identyfikator dla psa

Bella 4632

Suka

4 lata

golden retriever

Łódź

Dodano: 2019-02-12 09:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przebywające w naszym schronisku psy regularnie chodzą na spacery, są socjalizowane. Jeśli do nas zadzwonisz w sprawie adopcji, postaramy się udzielić obszernych informacji na temat każdego psa.
PROSIMY O DOM DLA SUCZKI MIX GOLDEN.
BELLA biała suczka w typie golden retrievera.
Wiek: około 3 lat
Łagodna, wesoła, towarzyska, rodzinna.
Akceptuje psy, ni jest konfliktowa.
Chodzi na smyczy.
Do nowego domu psy (co do których nie było przeciwskazań zdrowotnych) jadą wysterylizowane, wszystkie posiadają komplet szczepień, są zaczipowane, opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomagamy w transporcie.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny i rozmowę z wolontariuszką, na smsy nie odpowiadamy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Przemyśl dobrze swoją decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

534667299 psynowiny@gmail.com

Golden Retriever został wyhodowany w Szkocji w XIX wieku. Twórca tej rasy pragnął, żeby psy były lojalne, czułe, kochające i pełne energii. Chciał także, żeby kochały one wodę. Golden Retrievery to połączenie piękna i inteligencji. Służyły początkowo jako psy pasterskie i kompani do polowań.

Golden Retrievery to psy o symetrycznej budowie, silne i aktywne. Mierzą około 60 centymetrów wysokości i ważą nie więcej niż 60 kilogramów. Posiadają szeroką głowę, z prostym, ładnym pyskiem. Oczy o przyjacielskim i inteligentnym wyrazie są średniej wielkości i w brązowym kolorze. Uszy są raczej krótkie, opadające na policzki. Są tak długie, że powinny mieć możliwość przykrycia oka. Nos jest czarny lub ciemnobrązowy. Ciało jest mocne, klatka piersiowa szeroka, ogon gruby i muskularny przy nasadzie układa się jak naturalne przedłużenie linii ciała. Sierść jest podwójna i wodoodporna. Zewnętrzna warstwa jest sprężysta, gęsta, ani szorstka, ani gładka, może być falowana lub prosta. Spodnia warstwa jest gęsta i miękka w dotyki. Ogon i nogi pokryte są dłuższymi włosami. Psy mają kolor złoty – od jasnego po ciemny.

Golden Retriever to wspaniały, zwinny, ogromny i pełen energii pies. Ma mnóstwo uroku osobistego i pewności siebie. Psy te posiadają silny charakter i są dobrze znane ze swoich zdolności pływackich oraz upodobania do polowań. Są kochane, bardzo chętne do pomocy i pożądane, jako kompani rodzin. Nie dobrze jest je zostawiać same na dłuższe okresy czasu. Są zawsze bardzo uprzejme, miłe i cierpliwe w stosunku do dzieci. Również w stosunku do innych zwierząt zachowują się przyjaźnie. Tak właściwie są one bardzo przyjaźnie nastawione do wszystkich. Mają tendencję do szczekania, aby wyrazić swoje zadowolenie lub przywitać się. Nie zaleca się tych psów dla rodzin, które spędzają dużo czasu w pracy i nie mają czasu dla pupila, który wymaga dużo zainteresowania. Golden Retrievery to najbardziej popularne psy rodzinne.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//