identyfikator dla psa

Yogi 4682

Pies

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-02-15 14:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE POSZUKUJEMY DOBREGO DOMU DLA CUDOWNEGO PSIAKA !!! On już tak długo czeka…i tęskni za swoim człowiekiem. Imię – YOGI Młody , ma około 3 lat. Waga około 20-25 kg YOGI jest pieskiem przesympatycznym, bardzo mądrym, kocha towarzystwo człowieka, spacery i zabawy. Jest kontaktowy, przyjazny ,posłuszny. Zachowuje czystość. Znaleziony na mrozie ,cudem odratowany. Jest już jest rok w hotelu, jest tam z psami i się świetnie się z nimi dogaduje .Nie wiemy jak reaguje na koty .Szukamy dla niego najlepiej domu z ogrodem. Piesek jest zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Jeżeli będzie potrzeba pomożemy w transporcie . Obowiązuje umowa adopcyjna. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat psiaka, zadzwoń na podane niżej numery telefonu. 691 678 422 602 613 742 Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele . Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

691 678 422 602 613 742

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//