identyfikator dla psa

Miki 4760

Pies

3 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-08-12 19:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mikołaj to wielki duch w małym ciałku :) Jest młodym psem, ma ok. trzech lat. W pierwszej chwili może sprawiać wrażenie nieśmiałego, ale szybko okazuje się być pełnym pozytywnej energii, wesołym, kontaktowym psem, który kocha człowieka i daje mu się kochać. Mikołaj został wyrzucony z samochodu, a następnie pod samochód wpadł - tak stracił wzrok. Nie przeszkadza mu to jednak w niczym i zdecydowanie nie jest niedołężnym psem, którym trzeba się w każdej chwili opiekować. Mikołaj świetnie sobie radzi. Jest grzeczny i karny, w domu nie niszczy, nie brudzi. To wielki łakomczuch - trzeba uważać na zapasy… i jego figurę ;) Dobrze dogaduje się z pewnymi siebie, zrównoważonymi suczkami. Mikołaj potrzebuje łagodnego człowieka oraz stabilności i spokojnej rutyny - wtedy będzie się czuł bezpieczny i szczęśliwy. Mikołaj przebywa w hoteliku pod Raciborzem i tam można go poznać. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa) Telefon adopcyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

Nr tel. 721225111 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//