Diana 4763

Suka

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-02-24 10:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

DIANA Sunia trafiła do gminnej przechowalni na wiosnę tego roku - długo czekała na swojego człowieka . Niestety nie doczekała się Została wytypowana jako jedna z 10 do wywózki do schronu Wtedy w wyniku wielkiej akcji ratowania psów trafiła do domu tymczasowego pani Anna Artel Była mega wylęknioną sunieczką - co ona przeżyła !? Pewnie nic dobrego - paniczny strach , chowanie się po kątach , sikanie ze strachu Po paru miesiącach nastąpił progres zaufała swojej opiekunce - pani Ani , daje się głaskać , wystawia brzuszek do miziania . Śpi na kanapie już spokojnie, bez stresu , aczkolwiek do obcych nadal jest wycofana i potrzebuje czasu na aklimatyzację . Pora na szukanie je stałego domu , takiego spokojnego ,cierpliwego który da jej przystań do końca dni . Malutka - wazy tylko 8 kg , ma niecały rok. Kontakt z wolontariuszkami: Monika 517191276 Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

Monika 517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//