identyfikator dla psa

Kola 4801

Pies

7 lat

mieszaniec

Mełgiew

Dodano: 2019-02-26 11:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kola - mały piesek, silny duchem szuka domku. Niech was nie zmyli to małe ciałko, ta uroda, ten pysio, to podobieństwo do pupili królowej angielskiej - corgi. Kola to chłopak z charakterem. Mały piesek, ale silny duchem. Nie da sobie "w kaszę dmuchać". Kilka razy większa od niego towarzyszka z boksu w razie "zagrożenia" chowa się za jego plecami - oczywiście, jeśli można tak powiedzieć. Kola nie chce kontaktu z człowiekiem, dopóki mu nie zaufa do końca. Nie jest agresywny, ale potrafi pokazać, że nie chce, aby go dotykano. Sam decyduje kto i kiedy. Mamy pewność, że Kola z suczkami dogaduje się świetnie. Z samcami nigdy nie mieszkał, ale z natury nie wykazuje agresji. Pomimo swojej wielkości będzie potrzebował człowieka z silną osobowością, który zapanuje nad jego charakterkiem, nauczy go jak zachować czystość w domu, jak chodzić na smyczy i że człowiek może go dotykać nie tylko wtedy, kiedy on sobie tego życzy. Jeżeli posiadasz takie cechy i nie boisz się naszego "brytana", to jesteś właściwą osobą. Schronisko w Krzesimowie jest w stanie likwidacji. Jeśli pieski nie znajda domów, trafią m.in. do Schroniska w Radysach. Prosimy o dom dla Koli! Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska.

Kontakt

Schronisko w Krzesimowie Krzesimów Gajówka 237 21-007 Mełgiew 691 522 924 wolontariuszka 501 386 443 adopcje@krzesimow-schronisko.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090473

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//