identyfikator dla psa

Iskierka 4805

Suka

3 lata

mieszaniec

Konstancin-Jeziorna

Dodano: 2019-02-26 16:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Iskierka została znaleziona 4 IV 2018 w Mąkosinie. Sunia ma około półtora roku. Przyjazna ludziom i co bardziej wyrozumiałym psom (nie wszystkie lubią, jak się je ciągle prosi do zabawy). Imię Iskierka nie jest przypadkowe - w jej oczach widać białe iskierki, które pokazują jak wiele drzemie w niej energii i zapału do zabawy. Iskra najchętniej bez przerwy pozostaje w ruchu. Skacze, biega, kocha tarzać się w śniegu. Sunia jest już wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: 509996549 Psa możemy dowieźć za darmo do dowolnego miejsca w Polsce jeśli ktoś będzie zainteresowany adopcją. Link do strony schroniska: https://www.facebook.com/pg/PrimaVetAdopcje/photos/?tab=album&album_id=1195224590636447

Kontakt

509 996 549

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//