identyfikator dla psa

Psotka 4806

Suka

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-02-26 16:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PSOTKA to młoda, wesoła dziewczynka. Ma około 7 miesięcy. Jest cudowna, pełna miłości sunia, która szuka cudownego domu, gdzie będzie kochana i rozpieszczana. Sunia została zabrana z bardzo złych warunków, uczy się chodzenia na smyczy i zachowywania czystości. Uwielbia zabawy ze sznurkiem i bieganie Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Gdzie będzie miała swoje miejsce na kanapie Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms odpisze.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//