identyfikator dla psa

Wiera 4817

Suka

10 lat

mieszaniec

Mełgiew

Dodano: 2019-02-27 10:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kochana Wiera - kto ją pokocha na zawsze?
Kochana Wiera, cudowna Wiera... Początki były trudne, Wiera bała się ludzi, szelek, smyczy i tajemniczego spaceru. Na szczęście cierpliwość wolontariuszy jest wielka. Wiera powoli zaczynała ufać i kochać. Teraz ma w sobie wiele miłości i odkąd zobaczyła, że spacery są cudowne, szybko zakochuje się w każdym, kto zabierze ją na spacer, pogłaszcze, pocałuje. Chociaż w sumie, to Wiera całuje i ma świetnego cela - prosto w usta. Niestety, spacery są rzadkie, wolontariuszy mało, a nasza suczka tęskni. Wiera marzy o domu, a tymczasem jest dalej boks i sporadyczne spacery. A Wiera się poleca, poleca do adopcji. Jest bardzo mądra, szybko się nauczyła, jak ładnie chodzić na smyczy, a ostatnio na tej smyczy nawet biegała. Było super. Tyle, że ona dalej nie rozumie, co jest nie tak, dlaczego musi wracać do boksu, dlaczego nie ma kochanego człowieka, który ją zabierze na zawsze i schowa w swoim sercu?! Spójrzcie na tę cudowną suczkę - czy nie zasługuje na dom? Czy starsza, kochana suczka, która przeszła daleką drogę od dzikuska do uwielbiającego człowieka psa, ma jeszcze szansę? Wiera ma ok. 8 lat, jest wysterylizowana.
Schronisko w Krzesimowie jest w stanie likwidacji. Jeśli pieski nie znajda domów, trafią m.in. do Schroniska w Radysach. Prosimy o dom dla Wiery!
Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska.

Kontakt

Schronisko w Krzesimowie Krzesimów Gajówka 237 21-007 Mełgiew 691 522 924 wolontariuszka 501 386 443 adopcje@krzesimow-schronisko.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090479

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//