identyfikator dla psa

Lenka 4818

Suka

4 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-02-27 12:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lenka to wspaniała, miła sunia, małych rozmiarów około 10 kg. Ma zaledwie 2-3 lata a swoje już przeszła i zaznała co to głód i zimno.

Jest serdeczna, wesoła, dogaduje się z innymi psami. Lubi głaskanie, bardzo grzeczna, potrafi zostawać sama. Odrobinę obawia się mężczyzn.

Potrzebny jej spokojny, ciepły pełen miłości dom.
Lenka zasługuje na cudowny dom, gdzie będzie członkiem rodziny, nie tylko psem.

Gdzie znajdzie swoje miejsce przy człowieku na kanapie

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//