identyfikator dla psa

Złocia 4819

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-02-27 13:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

.Przebywające w naszym schronisku psy regularnie chodzą na spacery, są socjalizowane. Jeśli do nas zadzwonisz w sprawie adopcji, postaramy się udzielić obszernych informacji na temat każdego psa.
PROSIMY O DOM DLA MAŁEJ, NIEŚMIAŁEJ SUCZKI.
Imię: Złocia
Wielkość: mała, waży około 5 kg.
Piękna suczka, ale nieśmiała, zdystansowana w stosunku do nieznajomych osób. Trafiła do schroniska niedawno i potrzebuje jeszcze czasu na aklimatyzację. W tej chwili otworzyła się na tyle, że już macha ogonkiem na widok znajomych wolontariuszy, pozwala się im głaskać i brać na ręce.
W nowym miejscu będzie potrzebowała trochę czasu by poczuć się bezpiecznie i zaufać. W domowych warunkach, w spokoju , z pewnością szybciej się wyciszy i uspokoi, proces aklimatyzacji przebiegnie szybciej niż w schronisku.
Szukamy domu z ogródkiem, bo sunia nie chodzi na smyczy, trzeba będzie ją dopiero uczyć.
Do nowego domu psy (co do których nie było przeciwskazań zdrowotnych) jadą wysterylizowane, wszystkie posiadają komplet szczepień, są zaczipowane, opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomagamy w transporcie.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny i rozmowę z wolontariuszką, na smsy nie odpowiadamy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Przemyśl dobrze swoją decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

534667299 psynowiny@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//