identyfikator dla psa

Alfa 4821

Suka

3 lata

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2019-02-27 13:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ALFA to cudowna, bardzo energiczna 8 tygodniowa dziewczynka.
Ma to imię nie bez powodu

Rządzi całym stadkiem i pilnuje porządku wśród rodzeństwa
Uwielbia się bawić, oczywiście jak to szczeniak może coś czasem zniszczyć. Kruszynka jest uczona zachowania czystości, ale czasem zdarza się nie trafić na matę

Szukamy cudownego, pełnego miłości domku, gdzie będzie kochana i traktowana jak członek rodziny nie tylko pies

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

W umowie będzie zawarta informacja o obowiązku wykonania sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//