identyfikator dla psa

Oczko 4822

Pies

4 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-02-27 14:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oczko to radosny pies, łaknący ludzkiego towarzystwa, pieszczot, leżenia na kanapie koniecznie wtulony w ciepło swojego opiekuna. Ma około 2-3 lata i waży około 12 kg.

Niezwykle pro ludzki, pomimo tego co zgotował mu człowiek. Oczko został strasznie pobity przez człowieka i stracił jedno oko...
Mimo to jest ujmujący, o wspaniałym charakterze.

Szukamy dla niego rodziny, która go pokocha, chętnie porzuca piłeczkę na spacerze.

Jest cudownym psem i zasługuje na cudowny dom, gdzie będzie członkiem rodziny, nie tylko psem. Gdzie znajdzie swoje miejsce przy człowieku na kanapie

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//