identyfikator dla psa

Kulka 4847

Suka

1 rok 9 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-03-01 12:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kulka to 2 miesięczna panienka
Jest uroczym psim dzieckiem, uwielbia się tulić, spać w łóżku i być blisko człowieka. Jak to psie dziecko uwielbia ruch i zabawę, zwłaszcza ze swoim dużo większym przyjacielem

Szukamy cudownego domku, gdzie dostanie odpowiednią dawkę miłości, troski i serduszka

Będzie raczej średnim pieskiem.

Szukamy domku gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. W umowie będzie zawarty punkt o sterylizacji suni.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.
Zastrzegam możliwość wyboru domku

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//