identyfikator dla psa

Iskiereczki 4857

Suka

2 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-03-02 17:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ISKIERECZKI SZUKAJĄ KOCHAJĄCYCH DOMKÓW !!!
Szczeniaczki, dwie suczki zostały porzucone na przystanku.
Jedna z suczek w typie yorka, malutka 2,8 kg, wiek około 5 m-cy.
Druga sunia, śliczna ruda kuleczka waży 3,2 kg, będzie docelowo nieduża. Ma około 3 m-cy.
Są odrobaczone i odpchlone ,będą zaszczepione.
Obie sunie śliczne, przytulaśne, wesolutkie.
Trzeba jednak pamiętać ,że adoptując szczeniaczka, czeka nas wiele pracy, trzeba go nauczyć zachowania czystości w domu, chodzenia na smyczy. Taki maluch może coś zniszczyć, pogryźć itd.
Tak że trzeba dobrze przemyśleć swoja decyzję.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat szczeniaczków, zadzwoń na podany niżej numer telefonu.
Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele .
Telefon w sprawie adopcji : 602-613-742
Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat.


Kontakt

602-613-742

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//