identyfikator dla psa

Gabi i abi 4908

Suka

1 rok 8 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-03-08 15:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

GABI I ABI szukają domków. Gabi waży 4,6 kg a Abi 3,6 kg. Dwie czarne wesołe kulki szukają cudownych, pełnych miłości domków. Mają około 4 miesiące, będą raczej średnimi pieskami. Są wesołe, chętne do zabawy jak to szczeniaczki Oczywiście jak to maluszki potrafią jeszcze zrobić siusiu w domu i coś zniszczyć. Ale są młode i mają jeszcze do tego prawo Szukamy dla nich domków, gdzie będą kochane, gdzie nie będą tylko psem a członkiem rodziny. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. W umowie będzie zawarta informacja o sterylizacji. Zastrzegam możliwość wyboru domków. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//