identyfikator dla psa

Johny 4938

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-03-11 10:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Johny to wielki pies o równie wielkim sercu.
Uwielbia spacery, głaskanie, człowieka, wiatr, przysmaki, sesje fotograficzne, skoki w powietrzu ... hm, no łatwiej byłoby chyba napisać czego Johny nie uwielbia, ale po namyśle stwierdzam, że takiej rzeczy nie ma.

Johny uwielbia ruch, obdarowuje pozytywną energią szuka swojego człowieka aby który odwzajemnił te wszystkie pozytywne emocje.

Johny jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany.
Gotowy by Cię uszczęśliwić.

Przebywa w schronisku Sonieczkowo koło Augustowa.

Oferujemy pomoc w transporcie.

Telefon kontaktowy Gosia 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//