identyfikator dla psa

Ibiza 4941

Suka

6 lat

mieszaniec

Augustów

Dodano: 2019-03-11 12:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ibiza to średnio duża około 5 letnia przepiękna suczka. Kocha ludzi, przebywanie z nimi i ich towarzystwo. Bardzo szybko przywiązuje się do opiekuna.

Jest spokojna i zrównoważona. Kocha się przytulać i pieszczoty. Umie chodzić na smyczy i lubi długie spacerki. Dogaduje się z innymi psami, nie wszczyna awantur, ale próbuje dominować nad suczkami. Kto pokocha tą przepiękną dziewczynę?

Ibiza jest wysterylizowana, posiada wszystkie szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku Sonieczkowo koło Augustowa. Możliwa pomoc w transporcie do nowego domku.

Link do wydarzenia Ibizy: https://www.facebook.com/events/233277377138013/

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//