identyfikator dla psa

Bruce 4953

Pies

8 lat

mieszaniec

Augustów

Dodano: 2020-11-01 07:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bruce to nieśmiały psiak, który kiedyś miał domek. Nie wiadomo czy ktoś go porzucił czy tylko się zgubił. Trafił do Schroniska, w którym nie mógł długo się odnaleźć.

Wycofał się od ludzi i hałasów do budy, aby być niewidzialny. Ale gdy już udało się go wyciągnąć z budy okazał się wspaniałym psem. Uwielbia dotyk, głaskanie, aż mruży oczy z zadowolenia. Pozwala się głaskać, nie ma w nim agresji, tylko jeszcze niepewność co do zamiarów człowieka.

Bez problemu dogaduje się z innymi psami, lubi się z nimi bawić i biegać. Umie chodzić na smyczy i lubi spacerki, chociaż brakuje mu jeszcze pewności siebie.

Bruce szuka domku, który da mu trochę czasu na poznanie nowego opiekuna. Kogoś kto pokocha tego psiaka i nauczy go, że człowiek jest dobry, pogłaszcze, przytuli. Piesek ma około 6 lat.

Bruce jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia i na nowy wyjątkowy domek czeka w Schronisku Sonieczkowo w
koło Augustowa.

Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/196418157484475/permalink/284209675371989/

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//