identyfikator dla psa

Misio 4954

Pies

12 lat

mieszaniec

Białystok

Dodano: 2019-03-12 10:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiek to starszy spokojny pies średniej wielkości. Kiedyś miał dom i kochającego Pana, ale jego ukochany opiekun umarł, a Misiu został sam. Przez kilka dni pilnował mieszkania i czekał na powrót swojego człowieka. Nikt się nim nie zajął i Misiu trafił do Schroniska. Na początku był smutny i zdezorientowany, bardzo tęsknił za swoim Panem.

Okazało się że to wspaniały, zrównoważony psiak o wspaniałym charakterze. Cichutki, spokojny i łagodny. Całkowicie obojętny do innych psów. Całym sobą wpatrzony w człowieka. Misio to prze kochany pies, bardzo oddany i wierny.

Każdy kontakt z obecnym opiekunem to dla niego najcenniejsze chwile. Jest bardzo spokojny i cichutki. Całe życie mieszkał w bloku, ale zadowoli się tez cieplutką budą i podwórkiem, byle tylko mieć kogoś do kochania, kto pogłaszcze, podrapie za uchem i zapewni mu szczęśliwe życie na ostatnie lata Misia.

Psiak jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku Sonieczkowo koło Augustowa.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/143938302795305/permalink/143944032794732/

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505170602

Kontakt

505170602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//