identyfikator dla psa

Kiler 4958

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-03-12 14:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kiler to około 8 letni piesek średniej wielkości. To cudowny piesek, bardzo spokojny, mało szczeka i pięknie chodzi na smyczy. Ludzi wprost ubóstwia i widać, że kontakty z nimi sprawiają mu wielką przyjemność.

Kocha pieszczoty i głaskanie. Bez problemu akceptuje inne psy.

Kto pokocha Kilerka i da mu domek? Psiak jest wykastrowany, posiada wszystkie szczepienia i na nowy domek czeka w Schronisku Sonieczkowo koło Augustowa. Możliwa pomoc w dowozie do nowego domu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/134665920392072/permalink/134675823724415/

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//