identyfikator dla psa

Amorek 4962

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-03-13 10:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Amorek przyjechał z Radys. Jest pieskiem średniej wielkości.
Bardzo uległy i spokojny. Woli poczekać na swoją kolej niż wydawać się w awantury z innymi psami.

To piesek, który swoja obecnością na pewno nie sprawi nikomu kłopotu, ponieważ jest cichy i spokojny jak myszka. Kompletnie obojętny na inne psy i bardzo posłuszny. Ma około 7 lat, jest wykastrowany , zaczipowany i zaszczepiony. Bardzo, bardzo kochany pies.

Amorek przebywa w Schronisku Sonieczkowo koło Augustowa, gdzie czeka na swoją nową rodzinę już na zawsze.

Link do wydarzenia Amora: https://www.facebook.com/events/319805121715268/

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 500 088 497 lub 505 170 602

Kontakt

500 088 497 lub 505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//