identyfikator dla psa

Pimpusie 4969

Suka

2 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-03-13 17:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY KOCHAJĄCYCH DOMÓW DLA ŚLICZNYCH SZCZENIACZKÓW !!!
PIMPUSIE zostały znalezione w lesie, w pudełku, wyrzucone na pewna śmierć. Na szczęście znalezione i zabezpieczone przez dobrych ludzi. Szukamy dla nich wspaniałych domków.
Jest 8 szczeniaczków : 2 suczki i 6 piesków. Na zdjęciach pieski maja czerwone obróżki.
Mają około 5 – 6 tygodni.. Docelowo będą małe albo średnie.
W tej chwili po wizycie u weterynarza. Są odrobaczone , odpchlone, będą zaszczepione .
W tej chwili to przytulaśne, słodkie maluszki, ale adoptując szczeniaczka trzeba pamiętać, ze trzeba poświęcić mu swój czas i uwagę aby nauczyć wszystkiego : zachowania czystości w domu, chodzenia na smyczy. A taki maluch może cos zniszczyć, pogryźć….. Proszę dobrze przemyśleć swoja decyzję.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat szczeniaczków, zadzwoń na podany niżej numer telefonu.
Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele .
Telefon w sprawie adopcji : 602613742
Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

602613742

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//