identyfikator dla psa

Bandziorek 4989

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-01 07:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bandziorek to ok. 6 letni pies.
Jest duży i ma dużo siły, przydałby mu się twardy właściciel, aby dawał radę trzymać jego smycz i prowadzić przez życie u swego boku.

Bandziorek jest kochanym psem, uwielbia ruch. Do psów dominujący, wolałby być jedynakiem. Niby taki pies czarny jak każdy w schronisku, ale Bandziorek to naprawdę przecudowny pies.

Przebywa w Sonieczkowie pod Augustowem.

Możliwy transport, ale najlepiej poznać psa przed adopcją.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//