identyfikator dla psa

Iwo 5003

Pies

11 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-03-17 12:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ KOCHAJĄCEGO DOMU DLA IWO !!! PILNE!!!
Iwo nie może wrócić do mordowni, jego życie to ciągła tułaczka po schronach.
Chciałabym ci obiecać niedźwiadku ze znajdę dom, i kogoś kto przytuli , i szepnie do ucha mój kochany PSIE i głowę położysz na kolanach i ufnie westchniesz jak tylko potrafi przyjaciel PIES.
Proszę Was, pomóżmy znaleźć dom temu psiemu aniołowi .Jest wyjątkowy , jego miłość do człowieka jest jak tęcza.
Najbardziej czarujący i kochany psiak w Punkcie przetrzymań koło Piły.
Od wielu lat poniewiera się po schronach , zmieniał miejsce tyle razy, że zabrakło by łez...
Nadgryzione uszko, oczy szczeniaka ,ufne i kochające, nie da się opisać ile w nim wdzięczności i radości za każdy okazany gest, dotyk, ciepłe słowo.
IWO ma około 10 lat, z czego prawie 8 spędza w psich bidulach, bez wolontariatu, ale nie zmieniło to jego charakteru i nastawienia do świata, aż dziw ZE TO CZARNE KOCHANE PSISKO nie znalazło swojego człowieka!
Ten pies ma w sobie tyle ciepła, miłości, nieporadnej wdzięczności, którą mógłby obdarować cały świat.
Kocha dzieci, kocha inne psiaki, kocha każdą chwilę życia, nawet za kratami..
Jego wola życia jest ogromna.
IWO GROZI KOLEJNA WYWOZKA DO MORDOWNI. To złamie jego serce i życie..
IWUS PRZEBYWA W PUNCIE PRZETRZYMAN W CHODZIEZY!! OKOLICE PILY..
Osoby zainteresowane adopcją psiaka, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką.
Na smsy nie odpowiadamy.
Kontakt w sprawie adopcji:
501334187

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//