identyfikator dla psa

Luna 5026

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-03-25 16:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUNA CUDOWNA SUNIA W TYPIE LABRADORA

Młoda około roku dziewczynka szuka domku.
Waży około 25 kg.
Jest piękna, wesoła sunia.

Akceptuje inne psy i lubi się bawić co zresztą widać na fotkach.
Jest grzeczna, potrafi słuchać. Bardzo tęskni za człowiekiem i niestety ale bardzo nie lubi zostawać sama. Potrzebuje domu, gdzie rodzina poświęci jej trochę czasu i pomoże zrozumieć, że zostawanie bez człowieka nie jest niczym złym.

Uwielbia biegać i spędzać czas na świeżym powietrzu jest bardzo skoczna i pozostawiona sama na ogrodzie może z niego wyskoczyć
Szukamy cudownego domku, gdzie będzie kochana i traktowana jak członek rodziny nie tylko pies.

Jest zaszczepiona, zaczipowana i czeka na sterylizacje.

Zastrzegamy możliwość wyboru domu.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms oddzwonię.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//