identyfikator dla psa

Diego 5027

Pies

2 lata

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2019-04-24 10:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

DIEGO CUDOWNY PIES SZUKA DOMU I MIŁOŚCI

To cudowny, młody kawaler. Ma około roku i waży około 28 kg.
Wesoły, radosny psiak. Uwielbia zabawę, lubi pobiegać jak widać na fotkach

Dogaduje się z innymi psami. Jest posłuszny.
Diego zostaje sam w domu, zachowuje czystość. Jest cudownym pełnym miłości psem i bardzo spragniony kontaktem z człowiekiem. Będzie wspaniałym przyjacielem i wiernym towarzyszem wspólnych spacerów.

Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Szukamy domku gdzie będzie traktowany jak członek rodziny nie tylko pies.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2382217455144310/2382216568477732/?type3&theater

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms oddzwonię.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//