Brita ma około 7 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona.

A więc "Brita wróć do domu" to jest twój czas ...

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 665 158 238 , 507 415 468" />
identyfikator dla psa

Brita 5034

Suka

8 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-03-28 09:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Brita to sunia która 5 lat spędziła w schroniskowym boksie. Fantastyczna Brita którą wszyscy omijali dlaczego? ponieważ nie wyróżniała się spośród tłumu, ciągle ogłaszana i bez skutku, nawet jak już ktoś się nią zainteresował to jadąc do schroniska wybierał innego psa.

Nadszedł czas na Britę i po pięciu latach odsiadki wyszła ze schroniska, dostała szansę na dom. Brita doczekała się w końcu domu tymczasowego , może teraz właśnie ktoś ją zauważy i się w niej zakocha tak jak my. Brita zamieszkała w domu tymczasowym w okolicy Wrocławia razem z dziećmi psami i kotami. Sunia świetnie radzi sobie na smyczy, jest łagodna do psów i do dzieci.

Ładnie jeździ samochodem , w domu zachowuje czystość, zdarzy jej się czasem jeszcze załatwić w nocy, ale to kwestia czasu i się nauczy.

Brita bardzo przypomina nam Bellę z filmu "Pies który wrócił do domu" zapewne Brita też kiedyś miała swój dom i przyszedł czas aby do Niego powróciła.

Brita ma około 7 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona.

A więc "Brita wróć do domu" to jest twój czas ...

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 665 158 238 , 507 415 468

Kontakt

665 158 238 , 507 415 468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//