identyfikator dla psa

Saba 5038

Suka

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-03-29 09:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Może ktoś marzy o bombie energii? Jeżeli tak, to Saba jest idealna do spełnienia tych marzeń, to bardzo energiczna, młoda panna. Saba to cień człowieka, gdziekolwiek on tam i ona.. Jest bardzo bystra, szybko się uczy, ruchliwa. W domu z człowiekiem totalny przytulas. Położy się i będzie się wpatrywać maślanymi oczami w swojego guru. Mieszka z innymi psami, ale szukamy domu bez innych zwierząt. Wiek : ok 3 lata, waga: 22 kg. Stosunek do innych zwierząt: pozytywny, chętnie będzie się z nimi spotykała na spacerach, w domu lepiej żeby była jedynym psem Stosunek do dzieci: nieznany, ale kocha bez pamięci wszystkich ludzi, więc z mniejszymi też nie powinno być problemu. Sterylizacja: tak Szczepienia: tak Obowiązuje procedura adopcyjna, wizyta przed adopcyjna i po adopcyjna. Saba jest psem domowym - prosimy nie dzwonić z propozycjami adopcji psa do kojca lub tym bardziej na łańcuch. Istnieje możliwość pomocy w transporcie. Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 725508483

Kontakt

725508483

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//