identyfikator dla psa

Kira 5042

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-03-30 09:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kira to delikatna cudowna około 1,5- roczna grzeczna sunia. Waży około 8 kg. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, ale nie narzuca się. Oddałaby wszystko za głaskanie i choć odrobinę uwagi.

Lubi się bawić. Na spacerach bardzo grzeczna, nie ciągnie, nie szczeka na inne psy. Nie ma problemu w kontaktach z innymi zwierzętami, z którymi bardzo chętnie się bawi.

Ma bardzo mięciutką sierść, więc głaskanie jej to sama przyjemność. Przy tym, jak widzi się jej zadowoloną minę, nie można się nie zakochać.

Szukamy dla niej cudownego domku, gdzie będzie mieć swój kawałek kanapy i będzie traktowana jak członek rodziny nie tylko pies.

Kira znajduje się w DT w Poznaniu.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms odpisze.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//