Retro 5047

Pies

12 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-23 01:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

W schronisku spędził wiele lat swojego życia, aczkolwiek zachowuje się tak, jakby nie miał żalu do człowieka. Posłusznie chodzi na smyczy i jest podporządkowany prowadzącemu. Retro toleruje inne psy i nie ma problemów na spacerze, gdy kolega lub koleżanka postanawia się z nim przywitać. Wytrwale staramy się, aby Retro wyszedł poza mury schroniska na stałe, lecz do tej pory bezskutecznie. Czeka na dom, na swój kochający dom… A z pewnością po takim czasie wyczekiwania należy się to tej cudowniej psinie. Duży, czarny z jasnobrązowymi łapami i podbrzuszem. Urodzony: 2006 W schronisku od: 2013 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//