identyfikator dla psa

Retro 5047

Pies

13 lat

mieszaniec

Zawiercie

Dodano: 2020-09-11 01:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Retro to duży, przepiękny psiak. Ma około 13 lat. Kiedyś miał dom, miał miłość, ale pewnego dnia wszystko stracił. Trafił do schroniska, gdzie utknął na 7 lat, bo nikt nie chciał mu podarować domu. Siedem straconych lat za kratami. Może w końcu uda mu się znaleźć ciepły i kochający domek. Retro jest radosnym, kochającym ludzi psiakiem. Akceptuje nawet małe dzieci. Kocha pieszczoty i głaskanie. Umie chodzić na smyczy i uwielbia spacery. Retro szuka domku bez innych psów. Będzie wspaniałym psem rodzinnym.

Kontakt w sprawie adopcji: 515 131 350
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu (Śląsk).

https://piesdoadopcji.pl/pies/retro/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 515 131 350 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//