identyfikator dla psa

Lejdi 5048

Suka

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-23 00:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niesamowita energia i osobowość! Lejdi potrzebuje młodego człowieka, wysportowanego i z dobrą kondycja, ponieważ ta psina to wyzwanie! Uwielbia długie spacery, na których i tak nie męczy się a bieganie wręcz uwielbia. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu i nosi ją wszędzie, gdzie jeszcze jej nie ma. Psina, która marnuje się za kratami...Kocha ludzi a swoją niekończącą się miłość próbuje pokazać, poprzez podskakiwanie i lizanie po twarzy stojącego, haha. Lejdi to gumka, elastyczna i giętka, dosłownie i w przenośni. Będzie łatwym do ułożenia psiakiem, ponieważ widać po niej chęć nauki. Słucha człowieka z zaciekawieniem, tylko na chwilę obecną ma problem z zapanowaniem nad swoją radością w chwilach kontaktu z wolontariuszami. Taki pies to sama radość w domu. Twoim domu? Nie zastanawiaj się długo i podaruj jej odrobinę wolności! Średniej wielkości, czarno-brązowa suczka z białą krawatką. Urodzona: 2012 W schronisku od: 2013 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//