identyfikator dla psa

Cudzik 5049

Pies

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 18:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wszyscy pamiętamy kiedy Cudzik był na tyle wystraszony, iż nie chciał wychodzić poza teren schroniska. Na szczęście obecnie wychodzi na spacery z chęcią, jak również wita wolontariuszy z ogromną radością. Na wybiegu zachowuje się poprawnie czyli nie zaczepia kolegów zza siatki, aczkolwiek jeśli inny czworonożny kumpel zaczyna szczekać to Cudzik nie pozostaje mu dłużny. Patrząc na niego zza krat człowiekowi mięknie serce, ponieważ jego wzrok mówi - zabierz mnie stąd! Psina charakteryzuje się indywidualizmem, gdyż wybiera wolontariuszy, których darzy największą sympatią. Kiedy polubi człowieka to sam pcha się na kolana i domaga pieszczot. Uczuciowy, kochany, zrównoważony i spokojny będzie z pewnością doskonałym dopełnieniem każdej rodziny. Ten psiak zasługuje na wszystko, co najlepsze, a przede wszystkim na dom.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2010
W schronisku od: 2012

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/cudzik/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//