identyfikator dla psa

Skeruś 5051

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-06-18 02:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lubisz wyzwania? Jesteś człowiekiem konsekwentnym i odważnym? Jeśli tak, przedstawiamy 5-letniego Skerusia, który szuka odpowiedzialnego opiekuna. Skeruś znalazł się w schronisku mając rok i od tego czasu nie potrafił odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości. Ze względu na jego dobro został rozdzielony z bratem i trafił do hotelu dla zwierząt. Znalazł się w towarzystwie innych pogodnych i wesołych psiaków. Regularne odwiedziny konkretnych wolontariuszy, stałe rytuały spowodowały, iż pies przyzwyczaił się do ludzkiej obecności. Reaguje jednak lękiem na dotyk ręki i do tej pory jest przerażony będąc na smyczy. Praca z nim nie jest stresująca, ponieważ nie wykazuje agresji ani nie nastawia się negatywnie na kontakt z innymi psami. Jednakże potrzebny jest opanowany i ambitny człowiek, który mógłby kontynuować socjalizację. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa. Aktualnie znajduje się w hotelu dla zwierząt, w okolicach Częstochowy. https://piesdoadopcji.pl/pies/skerus/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//