identyfikator dla psa

Jaskier 5053

Pies

5 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-04-13 09:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jaskier to nieduży młody około 4 letni wesoły psiaczek. Waży około 12 kg.

Radosny, uśmiechnięty i kochany. Najbardziej na świecie kocha ludzi, działają na niego jak narkotyk.

Najchętniej chciałby ich mieć tylko dla siebie. Kocha biegać, szaleć i bawić się. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny, towarzyszem dziecięcych zabaw i psot. Kto pokocha tego radosnego, kontaktowego psiaka?

Jaskier posiada wszystkie szczepienia, jest wykastrowany

Piesek przebywa w schronisku koło Augustowa.

Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//