identyfikator dla psa

Ogonka 5054

Suka

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-04-06 11:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ogonka ma ok. 6 lat. Jest średniej wielkości, no, może troszkę więcej niż średniej.

To sunia, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się urodą, ale to, co w Ogonce najbardziej bije w oczy, to jej miłość do ludzi. Ogonka woli wpatrywać się w człowieka niż spacerować. Delikatnie podbija rękę, żeby ją głaskać. Zabiega o uwagę subtelnie, nie jest nachalna. To prze kochana, łagodna sunia, która pięknie się do człowieka uśmiecha i która za człowiekiem pójdzie w ogień. Jest spokojna, zrównoważona i bardzo mądra. Z innymi psiakami żyje w zgodzie, nie jest konfliktowa. Umie chodzić na smyczy.

Ogonka szuka domu, w którym ktoś doceni jej wielkie, psie serce i odwdzięczy się miłością za miłość.

Ogonka jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona.

Piesek przebywa w schronisko koło Augustowa.

Możliwa pomoc w transporcie.

Telefon kontaktowy Gosia 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//