identyfikator dla psa

Latek 5055

Pies

16 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-07-09 00:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łatek wyrzucony w fatalnym stanie miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia szuka domu na już! Bo kochać to być przy kimś nawet w chorobie. Jak to jest być kochanym przez własnego człowieka Łatek już nie pamięta. Jest najładniejszy w Fundacji, ale kiedy ktoś się dowiaduje, że musi brać leki: Karsivan, Amylactiv, Arthro Dol. Poza tym czasem musi dostać leki przeciwbólowe. Nie słyszy, widzi ale ma zaćmę, nie jest kastrowany (prawdopodobnie ma problemy z prostatą), ma usuniętych kilka zębów zostaje przekreślony! Łatek nadal wierzy w cuda i w ludzi, którzy nie pomyślą o tym jak oni będą cierpieć, że za chwilę Jego może nie być. Czeka na takich, którzy przyjdą do Fundacji i powiedzą bierzemy go mimo choroby, bo najważniejsze to żeby był szczęśliwy przez ostatnie dni swojego życia. Bo kiedy my uciekamy przed cierpieniem, on czeka na swoich jedynych ludzi w domu tymczasowym, który nigdy nie zastąpi domu stałego. Ma 15 lat, waży 13kg, nie szczeka, nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów. Biegnie za człowiekiem i szuka jego towarzystwa. Cały dzień spaceruje albo śpi. Musi jeść karmę mokrą, nie jest polecany do bloku bez windy ponieważ schody sprawiają mu problem. Czy ten pies jest skażany na odejście w domu-tymczasowym? Czeka na swój kochający dom 8 miesięcy! Idealny pies dla leniuszków i krótkodystansowców.

tel.694 132 231
e-mail: kontakt@psiaduszka.pl
http://psiaduszka.pl/psiaki/latek/

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.

Kontakt

tel.694 132 231 kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//