identyfikator dla psa

Zenuś 5056

Pies

13 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-06 23:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zenuś to psi pacyfista, dogaduje się z wszystkimi psami bez problemu! Jest ogromnie radosny. Na spacerze nie ciągnie człowieka, słucha się jego poleceń. Luzem grzecznie idzie koło nogi i się pilnuje. Interesuje go jedynie człowiek, pieszczoty i uwaga skierowana na niego! Nie jest może urodziwy według niektórych ludzi, ale ma piękne wnętrze! Zenuś po 10 latach w schronisku trafił do tymczasowego hotelu. Adoptuj, żeby inny psiak mógł skorzystać z hotelu!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2007
W schronisku od: 2010

tel. 604 656 241
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Znajduję się aktualnie w hotelu "Tymczasik", w okolicach Częstochowy.

Kontakt

tel. 604 656 241 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//