Zenuś 5056

Pies

12 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-07-26 20:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zenuś to schroniskowy pacyfista! Do tego dietetyk, ponieważ odchudzi każdego kolegę z kojca. Dogaduje się ze wszystkimi psami bez problemu, ponieważ potrafi być uległy i spolegliwy! Ogromnie radosny, przyjazny i bezkonfliktowy, nie wykazujący cienia agresji. Na spacerze nie ciągnie człowieka, jednocześnie słuchając z uwagą jego poleceń. Interesuje go jedynie wolontariusz, pieszczoty i uwaga skierowana na niego! Niestety długo nie wychodził na spacery ze względu na dominujący charakter jego kolegi z kojca. Zenuś mógł jedynie przyglądać się jak inne pieski wychodzą na dwór a on „za karę” siedzi w więzieniu. Na szczęście to się zmieniło, ponieważ zajęto się socjalizacją jego kolegi z kojca i Zenuś zamieszkał sam. Od tego czasu regularnie wychodzi na spacer, aczkolwiek nic nie zmieniło się w sprawie zainteresowania jego skromną osóbka. Chore oko sprawiło, iż pyszczek posiada pewne dysproporcje, dlatego też nikt nie chce go adoptować. Może Ty okażesz się tym wyjątkowym człowiekiem, który doceni piękno wewnętrzne Zenusia? Adoptujesz? Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2007 W schronisku od: 2010 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/zenus/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//