identyfikator dla psa

Pelcia 5057

Suka

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-30 19:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piękna, niesamowicie radosna i energiczna suczka. Zapatrzona w człowieka nawet podczas spaceru. Jej oczy mówią „zabierz mnie ze sobą”, ale niestety jeszcze nikt tego nie zrobił. Ładnie chodzi na smyczy, co jakiś czas przystaje żeby popatrzeć na swojego człowieka i upewnić się, że na pewno nie jest sama. Bardzo kontaktowa, lubiąca zabawy i czułości. Sunia ma jedną wadę, od jakiegoś czasu nie toleruje innych psów, każdego obszczeka i z żadnym nie chce się dogadać. Na wybiegu zachowuje się jak Pani na włościach czyli obszczekuje sąsiadów biegających zza siatką i próbuje pokazać kto tutaj rządzi. Zachowanie Pelci zmieniło się w ciągu lat spędzonych w schronisku, tak jakby ten czas wyostrzył jej charakter. Wcześniej potulna do innych czworonogów, teraz zaczepna i harda. Odnosimy wrażenie, ze jest to jej sposób na zwrócenie uwagi, gdyż jej cierpliwość się kończy. Na szczęście człowieka wciąż kocha i wielbi a tak naprawdę nie wiemy za co. Wychodzi raz na 2 tygodnie lub raz na tydzień i to wszystko jeśli mowa o wolności. Ona wierzy w dobro, chociaż to ludzie zgotowali jej taki los. Polecamy Pelcie do domu bez innych psów. W stosunku do ludzi totalny przytulak! Sunia jest wysterylizowana i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzona: 2011 W schronisku od: 2012 tel. 663 422 281 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//