Pelcia 5057

Suka

7 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-17 01:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młoda, piękna, niesamowicie radosna i energiczna suczka. Zapatrzona w człowieka nawet podczas spaceru. Jej oczy mówią „zabierz mnie ze sobą”, ale jeszcze nikt tego nie zrobił… Ładnie chodzi na smyczy, co jakiś czas przystaje żeby popatrzeć na swojego człowieka i upewnić się, że na pewno nie jest sama. Bardzo kontaktowa, lubiąca zabawy i czułości. Sunia ma jedną wadę, od jakiegoś czasu nie toleruje innych psów, każdego obszczeka i z żadnym nie chce się dogadać. Polecamy do domu bez innych psów. W stosunku do ludzi totalny przytulak! Urodzona: 2011 W schronisku od: 2012 https://piesdoadopcji.pl/produkt/pelcia/ Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150km oraz poza granicami kraju.

Kontakt

tel.731749481 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//