identyfikator dla psa

Toudi 5062

Pies

9 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 03:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem typem indywidualisty, który nie będzie od razu biegł do wolontariusza, aby ten mnie posmyrał. Mam swoją godność i musisz sobie zapracować na to, abym obdarzył Cię zaufaniem i przyjaźnią z mojej strony. Oczywiście nie gryzę nikogo, nie szczekam a jedynie z pewna dozą braku zaufania patrzę na ręce ludzi. A nuż będą chcieli znowu mnie skrzywdzić? W końcu porzucili mnie jako szczeniaka, więc dlaczego miałbym tak po prostu od razu zaufać człowiekowi? Mieszkam w schronisku od urodzenia czyli 8 lat i chyba nigdy już z niego się nie wydostanę. Nie poznałem ciepła, miłości i uroków życia na wolności. Obawiam się, że już nigdy nie będzie mi to dane. Kiedy już kogoś bliżej poznam i upewnię się, że nie ma złych zamiarów to pozwolę na głaskanie i przytulanie, lecz ta osoba musi być wyjątkowa. Nie mam problemów z akceptacją innych zwierząt i potrafię zachować się bez zarzutu prowadzony na smyczy. Czekam jedynie na tego mojego wyjątkowego właściciela, na którego spojrzę i będę wiedział, że to TEN. Toudi jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2011
W schronisku od: 2011

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/toudi/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//