identyfikator dla psa

Miniuś 5068

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-07-26 02:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem niewidomy, ponieważ zbyt późno zauważono u mnie problemy ze wzrokiem. Nie wińcie schroniska, oj nie. Po prostu miałem pecha, ale za to doskonale potrafię zlokalizować człowieka dzięki mojemu zmysłu węchu i słuchu. Zachowuję się jak normalny piesek i bardzo pragnę przebywać w ludzkim towarzystwie. Łaknę ludzkiego dotyku, pieszczot i miłości. Przebywam w schronisku od kilku lat i mieszkam ze spokojnym kolegą, z którym świetnie się dogaduję i jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy wychodzę na wybieg lub na spacer to jestem bardzo ciekawy otoczenia i zafascynowany zapachami dochodzącymi z lasu. Szkoda, ze nie mogę pobiec po prostu przed siebie, lecz i tak podobno radzę sobie bardzo dobrze nawet w nieznanym mi otoczeniu. Pozwalam człowiekowi na wszystko, smyranie po brzuszku, zaglądanie do uszu i inne zabiegi, ponieważ ufam, że jestem wśród dobrych ludzi. Bardzo słucham się człowieka, nie rzucam się na inne psy i żyję w pełnej zgodzie z moim kolegą z boksu. Jednak tęsknię za swoim człowiekiem, tak na własność. Tak bardzo chciałbym być przytulany i leżeć wygodnie w ciepełku na kanapie. Nie wiem, ile jeszcze lat życia mi zostało, lecz pragnę spędzić je u boku mojego właściciela. Zostaniesz nim? Podarujesz mi odrobinę uczucia? Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2014 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/minius/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//