identyfikator dla psa

Miniuś 5068

Pies

9 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-07-10 23:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miniuś to niewidomy, około 9-letni psiak, który wie, że dobrze widzi się tylko sercem. Niedawno u Miniusia zdiagnozowano atopowe zapalenie skóry i podejrzenie alergii pokarmowej, ale poza tym ogólny stan zdrowotny Miniusia jest oceniony na dobry. Miniuś bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia też chodzenie po wybiegu razem ze swoim kolegą z boksu. Nie jest on psem konfliktowym. Stara się być delikatny w przytulaniu do człowieka, jest przyjazny również w stosunku do dzieci. Nadal nie tracimy nadziei, że pewnego dnia ten pies znajdzie swojego jedynego człowieka.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/minius/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//