identyfikator dla psa

Kruczek 5069

Pies

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-06 23:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aktywny, lecz nie nadpobudliwy. Kochający dotyk człowieka, lecz nie narzucający się. Ładnie chodzący na smyczy, lecz czasem potrafiący zaskoczyć i pociągnąć w stronę zaskakującego zapachu. Kruczek jest po prostu w sam raz! Dla samotnego człowieka, dla wielodzietnej rodziny, do domu z ogrodem czy też do mieszkania. Na szczęście lata spędzone w schronisku nie odcisnęły piętna na jego psychice i piesio zachowuje się całkiem normalnie. Od czasu do czasu Kruczek próbuje pokazać kto tu rządzi i wtedy potrafi zawarczeć na swojego kolegę z kojca, lecz jest to raczej ostrzegawcze a nie agresywne. Pies zazwyczaj czeka cichutko na swoją kolej podczas odwiedzin wolontariuszy, tak jakby wiedział, że rzucanie się na kraty niczego nie przyspieszy. Stonowany słodziak idealny dla Ciebie, prawda?

Mały, czarny z białą krawatką.
Urodzony: 2011
W schronisku od: 2014
Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie kraju i Europy po wcześniejszej wizycie przed adopcyjnej.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//