identyfikator dla psa

Maciej 5070

Pies

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-06-18 03:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maciej to duży i bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi pies. Został odebrany właścicielowi, który zaniedbał Macieja po tym, jak ten uległ wypadkowi. W wyniku zaniedbań Maciek stracił łapkę, ale spokojnie, Maciej bez niej radzi sobie rewelacyjnie, bryka jak każdy inny pies! Maciek ma 2 lata, zachowuje się jak duży dzieciak, wesoły, radosny, wulkan psiej miłości. Każdego dookoła obdarza bezwarunkową psią miłością, dzieli się energią, zaraża optymizmem. Chce się bawić, być głaskany i miziany, chce nawiązywać relacje z każdym człowiekiem. Nawet z weterynarzem. W pełni akceptuje też inne psy. Dla dzieci jest łagodny, w pełni je toleruje. Maciek zna chodzenie na smyczy, chętnie też biega po wybiegu, ale jest grzeczny. Zna też podstawowe komendy takie jak: siad, leżeć, noga, równaj, zostaw i obecnie uczy się przenoszenia koszyczka z miejsca na miejsce. Maciuś waży 30 kg i nosi w sobie jeszcze więcej miłości i radości. Jeśli chcesz zapytać o Macieja lub o jego adopcję, to dzwoń!

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, w Fundacji Psia Duszka.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//