Arnold 5071

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-07-26 20:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hmmm, jak tutaj przedstawić się? No już myślę, już wiem! Jestem prosty chłopak, który dokładnie wie czego chce od życia! A ja chcę domu, takiego fajnego, ciepłego, przepełnionego życzliwymi ludźmi. Nie wymagam wiele, bylebym był kochany i również mógł odwdzięczyć się tym samym. Uwielbiam ludzi, po prostu przepadam za nimi, chociaż tak po prawdzie, no to nie wiem czemu mam do nich taki ciepły stosunek. W końcu zamknęli mnie za kratami a ja niczego złego nie zrobiłem. Aby nie było, że taki znowu słodziak jestem, bo to raczej niemęskie, to powiem Wam skrycie, że czasem ten kolega z boksu wkurza mnie, no i wtedy przygryzę troszkę mu zadek. A to się rozpycha, a to chce głośniej szczekać ode mnie a ja przecież nie mogę na to pozwolić, prawda? Za to człowieka mogę zalizać nawet na śmierć, ale zanim on padnie, to wdrapię mu się na kolana i będę próbował wycałować go na całego. No taki mam już charakterek i tyle. A więc krótko, adoptujesz mnie? Arnold jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2012 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/arnold/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//