identyfikator dla psa

Amos 5072

Pies

13 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-03 21:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piękne, małe psiątko, które szuka miłości, ale czy ją w końcu znajdzie? Amosik jest bardzo spokojny oraz męczy się na długich spacerach. Uwielbia spędzać czas z wolontariuszami i zawsze czeka na swoją porcję pieszczot z utęsknieniem. Podbił już serca niejednego, lecz ze względu na małe problemy zdrowotne do adopcji nigdy nie doszło, a szkoda. Amosik potrzebuje jedynie przebywać w ciepłym miejscu i nie nadaje się do wysiłkowych aktywności. Byłby idealnym towarzyszem na spokojne wieczorki. Jeszcze nikt nie zdecydował się, aby podarować mu dom. Dlaczego?

Mały, krótkowłosy o różnej maści i czarnym grzbiecie.
Urodzony: 2008
W schronisku od: 2015
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150km oraz poza granicami kraju.

Kontakt

tel.505507818 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//