identyfikator dla psa

Silva 5074

Suka

11 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 00:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Energiczna, ale kilka minut na wybiegu i chodzi spokojnie na smyczy. Czasem zaczepia koleżankę do zabawy i wtedy jest istne szaleństwo. Niekiedy lubi obserwować inne psiaki i nie wykazuje absolutnie żadnej agresji. Potrafi elegancko zachować się na spacerze i dodatkowo bardzo lubi dzieci. Silva posiada urodę troszkę liska, ale w rzeczywistości to bardziej przytulak niż jakikolwiek lisek czy wilk. Suczka czeka na swój dom już dłuższy czas i z pewnością schronisko to nie jest miejsce, gdzie powinna się znajdować.

Średnia, jasnobrązowa suczka z ciemniejszą sierścią na grzbiecie.
Urodzona:2009
W schronisku od: 2012
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150km oraz poza granicami kraju.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//