Leny 5076

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 00:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miłość, przyjaźń, dozgonna wierność, przywiązanie, oddanie-tylko takie słowa znam, ponieważ jestem psiną stworzoną do miłości. Nie potrafię gniewać się na nikogo i dlatego czasami muszę ustępować moim kolegom lub koleżankom, którzy są zdenerwowani. Nie szkodzi, mnie to nie przeszkadza, ponieważ próbuję zaakceptować każde zwierzę i każdy charakter ludzki. Kiedy mam możliwość wyjścia na spacerek, to dostosowuję się do człowieka. On chce pobiec, proszę bardzo. A może spokojny spacerek z podziwianiem otoczenia, nie ma problemu. Jeśli ktoś nie lubi lizania, to szybko koryguję swoje zachowanie i nie jestem natrętny. Natomiast jeśli trafię na kogoś, kto lubi całowanie po twarzy to wtedy-wooohooohooo, pozwalam sobie na wiele… Jak widzisz, idealny jestem tylko niebyt często mam możliwość pokazaniu światu moich walorów. Średniej wielkości, czarny, krótkowłosy z białą krawatką. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2015 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//