identyfikator dla psa

Alba 5077

Suka

9 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-15 17:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem sympatyczna i pełna pozytywnej energii, dlatego cieszy mnie widok wolontariuszy za każdym razem gdy mnie odwiedzają. Potrafię świetnie dogadywać się z innymi psiakami a w szczególności z moją koleżanką z kojca, z którą mogę bawić się bez końca. Nie posiadam dominującego charakteru i prędzej skulę uszy po sobie w chwili kłótni innych psiaków, aniżeli zacznę w nich uczestniczyć. Można określić mnie słowami: ugodowa, przyjazna, zakochana w człowieku, inteligentna i nastawiona na pozytywny odbiór otoczenia. Nie przeskakuję przez mury i siatki, więc spokojnie nadaję się do stróżowania domu, w którym mieszka rodzina z dziećmi. Nie pogardzę również zamieszkaniem w bloku, ponieważ już od dawna marzy mi się wygodna kanapa i kochający właściciel. Na spacerkach zachowuję się spokojnie, ciekawie rozglądając się po otoczeniu. Nie sprawiam żadnych problemów i próbuję bezkonfliktowo przejść przez moje smutne życie, wciąż łudząc się, że ktoś zauważy mój dobry charakter. Docenisz mnie może Ty? Średniej wielkości suczka o jednolitej, jasnej maści, krótkowłosa. Urodzona: 2011 W schronisku od: 2012 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//